Profil firmy

Měníme informace na business. Pomáháme našim klientům lépe se orientovat na trhu, zlepšovat vztahy se zákazníky, a tím zvyšovat prodeje.

1480
realizovaných projektů
4400
Mystery Shopperů
64
zaměstnanců
53
mil. Kč tržby
Future Rockstars
Naše vlastní oddělení Future Rockstars nám umožňuje flexibilně reagovat na požadavky klientů týkajících se webových a mobilních aplikací.

Naše výhody

odvětvová specializace

inovace a aplikace

reference

profesionální tým

Spolupráce

Spolupracujeme s Gymnáziem Elišky Krásnohorské. Studenti maturitních ročníků se během roku seznámí s chodem firmy, vyzkouší si přípravu vlastního byznys plánu a ti nejlepší si odnášejí některou ze zajímavých cen. Jsme rádi, že je můžeme inspirovat.

Na podzim roku 2018 jsme se rozhodli podporovat obecně prospěšnou společnost Centrum Paraple, které pomáhá lidem na vozíčku po poškození míchy. První akci jsme uskutečnili v říjnu, a odstartovali tak spolupráci. Centrum Paraple můžete podpořit i vy například zasláním DMS zprávy.

Podporujeme

Karolínka a Rozárka se narodily již ve 29. týdnu a několik dní po porodu prodělaly vážné krvácení do mozku. Nyní potřebují speciální péči, která však není financována z veřejného zdravotnictví. Holčičky a jejich maminku, která je naší zaměstnankyní, podporujeme jak finančně, tak prostřednictvím řady dalších aktivit.

Martin Hrehovčík

Martin Hrehovčík

jednatel

„I po 17 letech na trhu nás naše vize posouvají dál. Inovace, využití moderních technologií, porozumění klientům a flexibilita patří k naší filozofii. Jsme tady pro Vás.“

Market Vision
Market Vision
Market Vision
V roce 2005 jsme se jako první agentura v ČR stali členem MSPA.
MSPA Europe
MSPA Market Vision certificate
ISO 27001
Zavedli jsme normu ČSN ISO/IES 27001:2014
a nyní používáme systém managementu
bezpečnosti informací v plném rozsahu.

D&B Rating B 1

celková situace VÝBORNÁ – nízké riziko,
obchod bez problému

D-U-N-S® číslo 51-141-9272

Vývoj tržeb

vývoj tržeb
CEE region
nahoru