Den pro Centrum paraple

Den pro Centrum paraple

8.11.2018

Market Vision je agentura plná mladých a šikovných lidí, a proto jsme se rozhodli věnovat měsíc říjen nepeněžnímu dárcovství v podobě poskytnutí našich mladistvých sil obecně prospěšné společnosti Centru Paraple v Malešicích. To pomáhá především lidem na vozíku po poškození míchy, ale i jejich rodinám zvládat těžkou životní situaci. Přiložili jsme tak ruce k dílu při podzimních pracích na zahradě, natírali zábradlí, stříhali růže, hrabali listí a konali jiné obdobné venkovní práce, které jsou pro osoby na vozíčku těžko zvladatelné.

Za skvělé organizace zaměstnanců Centra Paraple a navzdory studenému podzimnímu počasí jsme veškeré naplánované činnosti společnými silami zvládli a odměnou nám byl nejen výborný oběd a dobrý pocit z odvedené práce, ale také prohlídka a prezentace Centra Paraple, které se ujal pan Dolínek, manažer fundraisingu. Celou akci jsme zakončili opékáním buřtů na zahradě, která nabízí všestranné využití vč. možnosti uspořádání různých (i firemních) akcí - od grilování až po letní kino.

Každý rok využije služeb Centra Paraple více než 1 400 klientů, poskytnutí péče a udržení standardu je samozřejmě nákladné, nicméně i VY můžete Centru pomoci jak finančně, tak i nefinančně.

Kromě zaslání částky na účet uvedeném na stránkách Centra Paraple je možné podpořit jednorázově či dlouhodobě formou DMS, zakoupit dárek z Centra Paraple či poskytnout nepeněžní dárcovství v podobě dobrovolnictví, zakoupení produktů, poskytnutí služeb či pomoci zajištěním mediálního prostoru.

Pro naše zaměstnance byl tento společně strávený čas příjemným narušením běžného pracovního týdne a věříme, že tato akce pro nás nebyla poslední.

 

Archiv blogu

17
květen
2019
Market Vision na konferenci ProFuturo 2019

Market Vision na konferenci ProFuturo 2019

Těší nás, že jsme dnes mohli představit feedTRACK na konferenci ProFuturo, která se věnuje nejnovějším technologiím a zákaznickému zážitku v retailu.

15
březen
2019
Exkurze do BMW Welt v Mnichově

Exkurze do BMW Welt v Mnichově

Členové našeho automotive týmu vyrazili v rámci kontinuálního rozšiřování obzorů do Mnichova navštívit reprezentativní zázemí značky BMW.

18
únor
2019
Od zkušenosti k zážitku

Od zkušenosti k zážitku

Zúčastnili jsme se konference Retail Summit 2019. Letošní ročník byl věnován zlepšování zákaznického zážitku a program byl nabitý zajímavými prezentacemi a diskusemi.

6
únor
2019
Market Vision získala třetí rok v řadě ocenění ELITE MEMBER v asociaci MSPA Europe/Africa!

Market Vision získala třetí rok v řadě ocenění ELITE MEMBER v asociaci MSPA Europe/Africa!

2017, 2018, 2019?.....po roce opět s velkou radostí oznamujeme, že Market Vision na začátku února obhájila své elitní členství v Mystery Shopping asociaci MSPA Europe/Africa, a to již potřetí v řadě!

1
únor
2019
Účastnili jsme se konference

Účastnili jsme se konference "Rozvoj a inovace finančních produktů "

V pátek 1. února jsme se zúčastnili konference, kterou pořádala Vysoká škola ekonomická v Praze pod záštitou guvernéra České národní banky Jiřího Rusnoka, na téma Rozvoj a inovace finančních produktů s podtitulem Cíle a cesty udržitelnosti.

21
leden
2019
Market Vision Rally Team dokončil „sněhový Dakar“!

Market Vision Rally Team dokončil „sněhový Dakar“!

Market Vision Rally Team se zúčastnil známé lednové 34. International Jänner Rallye v hornatém hornorakouském kraji Mühlviertel nedaleko českých hranic. Posádka Aleš Holakovský – Martin Vinopal obsadila 27. místo z 52 startujících.

2
leden
2019
Vztah mezi zákazníkem a firmou připomíná partnerství...

Vztah mezi zákazníkem a firmou připomíná partnerství...

Říká naše kolegyně Alexandra Hanzlová v článku na www.podnikatel.cz.

11
prosinec
2018
Mikulášská nadílka

Mikulášská nadílka

I když Mikuláš chodí vpředvečer svátku v. Mikuláše, k nám do firmy dorazil právě až 6. prosince odpoledne.

nahoru