Den pro Centrum paraple

Den pro Centrum paraple

8.11.2018

Market Vision je agentura plná mladých a šikovných lidí, a proto jsme se rozhodli věnovat měsíc říjen nepeněžnímu dárcovství v podobě poskytnutí našich mladistvých sil obecně prospěšné společnosti Centru Paraple v Malešicích. To pomáhá především lidem na vozíku po poškození míchy, ale i jejich rodinám zvládat těžkou životní situaci. Přiložili jsme tak ruce k dílu při podzimních pracích na zahradě, natírali zábradlí, stříhali růže, hrabali listí a konali jiné obdobné venkovní práce, které jsou pro osoby na vozíčku těžko zvladatelné.

Za skvělé organizace zaměstnanců Centra Paraple a navzdory studenému podzimnímu počasí jsme veškeré naplánované činnosti společnými silami zvládli a odměnou nám byl nejen výborný oběd a dobrý pocit z odvedené práce, ale také prohlídka a prezentace Centra Paraple, které se ujal pan Dolínek, manažer fundraisingu. Celou akci jsme zakončili opékáním buřtů na zahradě, která nabízí všestranné využití vč. možnosti uspořádání různých (i firemních) akcí - od grilování až po letní kino.

Každý rok využije služeb Centra Paraple více než 1 400 klientů, poskytnutí péče a udržení standardu je samozřejmě nákladné, nicméně i VY můžete Centru pomoci jak finančně, tak i nefinančně.

Kromě zaslání částky na účet uvedeném na stránkách Centra Paraple je možné podpořit jednorázově či dlouhodobě formou DMS, zakoupit dárek z Centra Paraple či poskytnout nepeněžní dárcovství v podobě dobrovolnictví, zakoupení produktů, poskytnutí služeb či pomoci zajištěním mediálního prostoru.

Pro naše zaměstnance byl tento společně strávený čas příjemným narušením běžného pracovního týdne a věříme, že tato akce pro nás nebyla poslední.

 

Archiv blogu

8
listopad
2018
Den pro Centrum paraple

Den pro Centrum paraple

Market Vision je agentura plná mladých a šikovných lidí, a proto jsme se rozhodli věnovat měsíc říjen nepeněžnímu dárcovství v podobě poskytnutí našich mladistvých sil obecně prospěšné společnosti Centru Paraple v Malešicích. To pomáhá především lidem na vozíku po poškození míchy, ale i jejich rodinám zvládat těžkou životní situaci.

22
říjen
2018
Naši klienti v tom lítají s námi

Naši klienti v tom lítají s námi

Poslední zářiový týden si zaměstnanci Market Vision společně s klienty vyzkoušeli na vlastní kůži sílu hurikánu!

12
říjen
2018
PHARMA PROFIT KONGRES 2018 za účasti Market Vision

PHARMA PROFIT KONGRES 2018 za účasti Market Vision

Zúčastnili jsme kongresu Pharma Profit, kde naše kolegyně Jana Klusáčková, account managerka pro oblast farmacie, přednášela na téma: "Co odhalil mystery shopping v tuzemských lékárnách".

5
říjen
2018
Seznamte se - to je feedTRACK!

Seznamte se - to je feedTRACK!

Zpětná vazba od zákazníků, měření NPS, pozitivní motivace zaměstnanců. To vše jsou témata, která řeší feedTRACK za Vás. Podívejte se na minutové video.

18
září
2018
Náš country manager Václav Šojdel odpovídal pro magazín

Náš country manager Václav Šojdel odpovídal pro magazín "Zboží a prodej"

Odkaz na článek naleznete uvnitř příspěvku.

14
září
2018
Sportovní odpoledne II.

Sportovní odpoledne II.

Druhý zářiový týden proběhlo v areálu Hamr sport Braník Sportovní odpoledne II., v rámci kterého se šest týmů utkalo v rozmanitých disciplínách. Boj o medaile se skládal z badmintonu, beach volejbalu, florbalu a štafetových disciplín.

10
září
2018
Hypoteční úvěry: Studie odhalila velké rozdíly mezi službami českých bank

Hypoteční úvěry: Studie odhalila velké rozdíly mezi službami českých bank

Výsledky letošního ročníku studie zaměřené na srovnání kvality služeb poskytovaných tuzemskými bankami při nabídce hypotečních úvěrů ukázaly nejlepší klientský servis v MONETA Money Bank a dodržování doporučení stanovených ČNB v dané oblasti všemi sledovanými společnostmi.

28
srpen
2018
Market Vision Rally Team na Mistrovství Evropy Barum Czech Rally Zlín

Market Vision Rally Team na Mistrovství Evropy Barum Czech Rally Zlín

Závodní vůz Market Vision Rally Teamu byl včera přistaven před „týmovou základnu“ s nákladem stříbrného poháru a medaile z 48. Barum Czech Rally Zlín za 2. místo ve třídě 10 a 69. místo absolutně (ze 124 startujících).

nahoru