Volné pozice

Projektový asistent

Hledáme komunikativního kolegu, který má „selský rozum“, chuť učit se nové věci a rozvíjet se. Když něco neví, nebojí se zeptat. Vybraný kandidát bude fungovat především jako podpora projektového týmu v oblasti Mystery Shopping. Práce je vhodná pro studenty VŠ nebo pro mámy na mateřské.

  • Spolupráce na tvorbě a nastavování projektů, příprava projektových materiálů (Excel, Word, Powerpoint)
  • Výpomoc při kontrole dat a zpracování výstupů
  • Každodenní e-mailová a telefonická komunikace s našimi spolupracovníky
  • Participace na přípravě analýz, grafů, zpracování výsledků a prezentací
  • Související administrativa

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Na předchozí praxi nelpíme, nový kolega projde zaškolením do všech potřebných aplikací a procesů. Základem je ale dobrá práce na PC, pokročilá znalost MS Office (především Outlook, Excel, PowerPoint), chuť učit se nové věci.

Dále požadujeme:

  • docházku min. 3 dny v týdnu (20-30 hodin týdně)
  • dlouhodobou spolupráci
  • výbornou znalost českého jazyka (gramatika, stylistika…)
  • pečlivost, samostatnost a pocit zodpovědnosti za svěřenou práci

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme dlouhodobou spolupráci v přední české výzkumné agentuře s pestrou pracovní náplní a mladým kolektivem. Není nutná docházka v konkrétní dny, odpracované hodiny je možné rozdělit do tří až pěti pracovních dní dle aktuálních časových možností.

Dále nabízíme:

  • získání zkušeností z oblasti výzkumu trhu/marketingu
  • přátelský kolektiv a možnost dalšího růstu
  • nefinanční benefity i pro brigádníky (nápoje zdarma, mimopracovní aktivity, teambuildingy, vstupenky do aquaparku apod.).

V případě Vašeho zájmu prosím kontaktujte Janu Klusáčkovou (jana.klusackova@marketvision.cz, +420 702 077 098).

Projektový asistent - Telekomunikace a Retail

Co vás čeká

Hledáme komunikativního kolegu, který má „selský rozum“, chuť učit se nové věci a rozvíjet se. Když něco neví, nebojí se zeptat. Vybraný kandidát bude fungovat především jako podpora projektového týmu v oblasti Competitive Intelligence a Mystery Shopping. Práce je vhodná pro studenty VŠ.

  • Pravidelný monitoring dění na trhu v oblasti Telekomunikací
  • Zpracování zaslaných materiálů (převážně JPG), jejich kontrola, editace a vkládání do online aplikace
  • Nejedná se o telemarketing ani aktivní obchod, ale o výzkumný projekt

Na předchozí praxi nelpíme, nový kolega projde zaškolením do všech potřebných aplikací a procesů. Základem je ale dobrá práce na PC a pokročilá znalost MS Office (především Outlook, Excel, PowerPoint).

  • zájem o dění na telekomunikačním trhu

  • nefinanční benefity i pro brigádníky (nápoje zdarma, mimopracovní aktivity, vstupenky do aquaparku apod.).

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím Váš životopis společně s krátkým úvodním dopisem na martina.farberova@marketvision.cz.

Projektový asistent - Banky, pojišťovny

Pro tým se zaměřením na monitorování pojistného trhu hledáme nového člena na pozici Project Assistant.

Jedná se o práci v kanceláři, vhodné pro studenty VŠ. Náš tým se skládá převážně ze studentů VŠ, takže docházka do kanceláře se přizpůsobujeme rozvrhu - vše záleží na domluvě. Po zaučení je možný i občasný home office.

Co vás čeká?

Budete součástí specializovaného týmu, který se zaměřuje na sledování vývoje pojistného trhu. Vaší pracovní náplní bude:

  • monitoring českého a zahraničního pojistného trhu
  • vkládání zpráv a kampaní z médií do specializované aplikace
  • příprava týdenních a měsíčních reportů pro klienty
  • zpracování analýz pojistného trhu
  • aktivní účast na probíhajících projektech a prezentacích finálních výsledků u klientů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Vhodným kandidátem / kandidátkou na tuto pozici je student / studentka nižšího ročníku vysoké školy, který/á má zájem o dlouhodobou spolupráci a může pracovat alespoň 20 hodin týdně.

Jako ideální kandidát byste měl/a:

  • disponovat analytickými schopnostmi,
  • mít cit pro detail,
  • být pečlivý/á,
  • umět pracovat s kancelářskými aplikacemi (Excel, Word, PowerPoint).

Výhodou bude, pokud budete umět:

Velkou výhodou bude, pokud projevíte znalost tuzemského pojistného trhu a pojistných produktů. Předchozí pracovní zkušenosti v dané oblasti jsou taktéž vítány.

Co vám můžeme nabídnout:

Pokud máte o danou pozici zájem a uspějete ve výběrovém řízení, pak jsme Vám schopni nabídnout:

  • práci v mladém kolektivu s možností profesního růstu,
  • práci v rozsahu 20 - 30 hodin týdně dle domluvy,
  • po zapracování možnost práce z domova,
  • možnost účasti na odborných školeních a konferencích,
  • možnost podílet se na rozvoji týmu a celé společnosti.

V případě Vašeho zájmu prosím kontaktujte Šárku Hnízdovou (sarka.hnizdova@marketvision.cz, +420 702 076 498).

Market research specialist and analyst (Finance)

Hledáme nové posily do týmu zaměřeného na monitoring a analýzu finančních trhů. Nabídka je vhodná pro studenty nižších ročníků VŠ se zájmem o danou oblast, nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce.

Náplň práce:

  • monitoring událostí na finančních trzích (především bankovnictví, pojišťovnictví), sledování vývoje událostí v souvislostech, zpracování a ukládání vybraných informací v rámci interních aplikací
  • spolupráce při tvorbě analýz a reportů
  • spolupráce na dalších výzkumných projektech v rámci týmu

Úvazek:

  • part-time (cca 80 hodin měsíčně)
  • pracovní doba – pravidelně, 2-3 dny v týdnu, dle vzájemné dohody a potřeb
  • nástup ihned

Požadujeme:

  • student / studentka VŠ (ideálně nižšího ročníku souvisejícího zaměření)
  • orientace na finančních trzích, znalost základních produktů a principů, zájem o danou oblast
  • analytické schopnosti, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost za svěřené úkoly
  • ochotu učit se novým věcem
  • dobrou úroveň MS Office (DOC, XLS, PPT)
  • výbornou znalost českého jazyka

Nabízíme:

  • práci v mladém kolektivu v inovativní společnosti zabývající se výzkumem trhu (Competitive Intelligence & Mystery Shopping)
  • možnost profesního růstu v rámci společnosti
  • možnost částečné práce z domova (Home Office)
  • interní vzdělávací program
  • práci v rámci stávajících projektů a zároveň na rozvoji projektů nových (kreativní a inovativní činnost)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis spolu s krátkým průvodním dopisem na michal.skalicky@marketvision.cz.

Chcete se stát Mystery Shopperem?

Neustále hledáme nové Mystery Shoppery ze všech regionů České republiky. Přidejte se k nám.

více informací

Market Vision

Firemní kultura

  • firemní školení
  • firemní offsite aktivity
  • kurzy angličtiny a němčiny
  • příjemné pracovní prostředí
  • mladý kolektiv
nahoru