Volné pozice

Project assistant ve výzkumu trhu

Do projektového týmu hledáme nového kolegu/kolegyni dle níže uvedených kritérií. Nabídka je vhodná pro studenty 1. nebo 2. ročníku bakalářského studia – ekonomického nebo sociologického směru.

Co vás čeká:

  • Podpora projektového teamu při výzkumu trhu - nejedná se o dotazování v terénu, ale práce v kanceláři
  • Kontrola a editace dat
  • Každodenní emailová komunikace se stávajícími respondenty, členy výzkumných „PANELŮ“
  • Nejedná se o telemarketing ani aktivní obchod

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Výbornou znalost českého jazyka
  • Dobrou úroveň MS Office
  • Pečlivost, samostatnost, analytické schopnosti
  • Výborné komunikační schopnosti

Upřednostňujeme studenty 1. nebo 2. ročníku bakalářského studia s docházkou alespoň 3 dny v týdnu - studium sociologie či ekonomického zaměření výhodou.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Part-time pozice (cca 20-25 hodin týdne).
  • Flexibilní pracovní doba (docházka 3 - 5 dní v týdnu), v případě potřeby možnost občasného home office
  • Práci v neformálním prostředí v inovativní společnosti zabývající se výzkumem trhu (Competitive Intelligence & Mystery Shopping)
  • Práci v moderním business centru Brumlovka
  • Samostatnou práci v mladém a přátelském kolektivu
  • Možnost účastnit se mimopracovních aktivit
  • Možnost dalšího růstu

Termín nástupu: 1.8.2017

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis spolu s krátkým průvodním dopisem na dita.houzvickova@marketvision.cz

Project assistant pro bankovní tým

Do projektového týmu hledáme nového kolegu dle níže uvedených kritérií. Nabídka je vhodná pro studenty nižších ročníků VŠ se zaměřením na oblast bankovnictví, po zapracování možnost dlouhodobé spolupráce.

Náplň práce:

  • monitoring událostí na bankovním trhu - sledování vývoje trhu v souvislostech, spolupráce v rámci projektového týmu
  • příprava a ukládání zpráv z médií do aplikace
  • aktualizace produktových parametrů
  • monitoring zahraničních trhů
  • příprava týdenních a měsíčních reportů
  • zpracování dalších reportů a analýz z bankovního trhu

Úvazek:

  • part-time (cca 80 hodin měsíčně)
  • pracovní doba – pravidelně, 2-4 dny v týdnu, dle vzájemné dohody a potřeb
  • nástup ihned

Požadujeme:

  • student / studentka VŠ (ideálně nižšího ročníku souvisejícího zaměření = bankovnictví)
  • orientace na finančních trzích, znalost základních produktů a principů, zájem o danou oblast
  • analytické schopnosti, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost za svěřené úkoly
  • ochotu učit se novým věcem
  • dobrou úroveň MS Office (DOC, XLS, PPT)
  • výbornou znalost českého jazyka

Nabízíme:

  • práci v mladém kolektivu v inovativní společnosti zabývající se výzkumem trhu (Competitive Intelligence & Mystery Shopping)
  • možnost profesního růstu v rámci společnosti
  • dlouhodobou spolupráci
  • možnost částečné práce z domova
  • interní vzdělávací program
  • práci v rámci stávajících projektů a zároveň na rozvoji projektů nových (kreativní a inovativní činnost)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis spolu s krátkým průvodním dopisem na michal.skalicky@marketvision.cz.

Revizní editor

Do našeho Revizního oddělení hledáme nové spolupracovníky na pozici revizní editor.

Jedná se o hodnocení dotazníků pořízených po provedení mystery shopping návštěvy, při kterém je kladen důraz na pečlivost, objektivitu a gramatickou správnost.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • ideálně student VŠ
  • flexibilitu, spolehlivost
  • minimálně 20-30 hodin týdně
  • poctivost, pečlivost, objektivitu
  • smysl pro detail
  • znalost anglického jazyka (výhodou)

Nabízíme:

  • zajímavou a samostatnou práci
  • práci převážně z domova, dle vlastních časových možností
  • práci v mladém kolektivu
  • získání zkušeností s marketingovými projekty

Odměna:

  • dle počtu zpracovaných dotazníků
  • částka za dotazník je stanovena před začátkem projektu podle náročnosti

Nástup možný ihned.

Vybrané zájemce budeme kontaktovat s dalšími informacemi a pozváním k osobnímu pohovoru. Budeme se těšit na krátký průvodní dopis a Váš životopis na e-mailové adrese veronika.patakova@marketvision.cz.

PHP Nette programátor

Očekáváme

  • Výbornou znalost PHP Nette,
  • smysl pro detail, odpovědnost, spolehlivost,
  • schopnost organizovat a dotahovat práci do konce.

Nabízíme

  • Práci na zajímavých projektech pro naše klienty,
  • hlavní pracovní poměr na plný úvazek,
  • příjemnou atmosféru zahrnující kancelář s terasou a klimatizací,
  • motivující platové ohodnocení,
  • jsme otevřeni novým nápadům a využití nejnovějších technologií,
  • používáme Git, Trello a Slack.

Napište nám na email jaroslav.suchy@marketvision.cz.
Těšíme se na Vaše reference.

Chcete se stát Mystery Shopperem?

Neustále hledáme nové Mystery Shoppery ze všech regionů České republiky. Přidejte se k nám.

více informací

Market Vision

Firemní kultura

  • firemní školení
  • firemní offsite aktivity
  • kurzy angličtiny a němčiny
  • příjemné pracovní prostředí
  • mladý kolektiv
nahoru